Dzisiaj jest: 20.9.2020, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Ogłoszenie:

JOT-BE Wnętrza - wykończenia wnętrz

dodano: 2020.09.15 ważne do: 2020.10.15 wyświetleń: 39
Szczegóły ogłoszenia:
JOT-BE Wnętrza to spółka, która powstała w roku 2019 we współpracy z firmą JOT-BE Nieruchomości - najstarszą (istniejącą od 1982 roku) wrocławską agencją pośredniczącą w obrocie nieruchomościami.

Firma tworzona jest przez zespół ekspertów oraz architektów posiadających zdobywane na przestrzeni wielu lat doświadczenie związane z kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Dzięki współpracy z licznymi firmami oraz tysiącami klientów biznesowych i indywidualnych, udało nam się bardzo dokładnie poznać zapotrzebowanie dotyczące aranżowania oraz wykańczania pomieszczeń.

Oferujemy najwyższą jakość usług, ponieważ dzięki udanej realizacji różnych projektów, bardzo dogłębnie zapoznaliśmy się z wszelkimi możliwymi wyzwaniami, którym na ten moment potrafimy bez problemu sprostać. Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi realizacjami zarówno klientów prywatnych, jak i tych biznesowych.
Kontakt
JOT-BE WNĘTRZA Sp. z o.o.
ul. Marszałka J. Piłsudskiego 8a, 50-049 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów portalu - tablica ogłoszeniowa SzybkiZenek.pl. Strona z ogłoszeniami online za darmo.