Dzisiaj jest: 18.10.2021, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Ogłoszenie:

Oprogramowanie dla logistyki - Maciosoft

dodano: 2020.11.13 ważne do: 2021.11.08 wyświetleń: 185
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Pełna obsługa rozmaitych zleceń transportowych oraz spedycyjnych to gwarancja sukcesu w branży TSL. Firma Maciosoft zapewnia rozbudowany system SPEDTRANS, który umożliwia pełną automatyzację firmy. System ten sprawdzi się w branżach:
  • transportowej,
  • specydycyjnej,
  • logistycznej,
  • handlowej i produkcyjnej.

Program rozwija się wraz z przedsiębiorstwem Klienta, w związku z czym jego zastosowanie możliwe jest zarówno do obsługi firmy jednoosobowej, jak również wielooddziałowej, mającej liczną flotę samochodów oraz magazyny logistyczne. Gwarantujemy możliwość wykorzystywania programu na własnym serwerze albo w chmurze. Nasz system zarządzania relacjami z Klientami CRM obejmuje ponad 200 modułów, a z jego możliwości skorzystało już prawie 2000 przedsiębiorstw. Dzięki niemu można wystawiać zlecenia transportu i spedycji, faktury, rozliczać delegacje, dokumenty kosztowe. Program zawiera moduł windykacji. Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Oprogramowanie dla logistyki - Maciosoft
ul. Www.listprzewozowy.com.pl, 96-321 Musuły, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów portalu - tablica ogłoszeniowa SzybkiZenek.pl. Strona z ogłoszeniami online za darmo.