Dzisiaj jest: 24.11.2020, imieniny: Emmy, Flory, Romana
Ogłoszenie:

Gzymsy Styropianowe Styroplast

dodano: 2020.10.26 ważne do: 2021.01.24 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Styroplast znajduje się w Kielcach, a zajmuje się oferowaniem usług powiązanych ze sztukaterią zewnętrzną oraz wewnętrzną. Korzystamy z najlepszej klasy styroduru XPS, który jest lekki, i zarówno mocny, twardy, gładki oraz solidnie wykończony.
W firmie Styroplast najwyższa jakość usług idzie w parze z korzystnymi cenami – pracujemy z myślą o satysfakcji naszych klientów.
Jedną ze sztukaterii jaką proponujemy są gzymsy, które nadadzą się do tradycyjnie urządzonego mieszkania, jak i tego w stylu nowoczesnym. Ich solidne wykonanie zapewnia niezawodną odporność. Działamy kompleksowo, dlatego też podejmujemy się wykonania indywidualnego projektu klienta – zgodnie z jego wymaganiem.
W ofercie swoich usług posiadamy również: listwy wokółokienne, do boniowania, deski elewacyjne, podokienniki, nadokienniki, gzymsy, kolumny oraz inne.
Jeśli gzymsy to jest to, czego poszukujecie, aby nadać charakteru i upięknić swoje mieszkanie – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Gzymsy Styropianowe Styroplast
Domaszowska 169a 
25-420 Kielce
Tel: +48 502 169 585 
info@styroplast.net.pl
https://styroplast.pl/
Kontakt
Styroplast
ul. Domaszowska 169a, 25-420 Kielce, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów portalu - tablica ogłoszeniowa SzybkiZenek.pl. Strona z ogłoszeniami online za darmo.