Dzisiaj jest: 26.10.2020, imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Ogłoszenie:

Przewozy do Niemiec CELTRANS

dodano: 2020.09.11 ważne do: 2020.12.10 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Firma CELTRANS zajmuje się w świadczeniem usług przewozowych na terenie Europy – organizuje przewozy do Niemiec, Belgii oraz Holandii, a także powrotne do Polski. Oferuje usługi przewozu osób , a dodatkowo korespondencji i paczek. Ma wieloletnie wiedzę praktyczną i zapewnia kontrahentom bezpieczne i komfortowe podróże w bardzo atrakcyjnych cenach.

CELTRANS prowadzi obsługę w województwach takich jak: dolnośląskie, śląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, wielkopolskie, a również w północnej i środkowej części Niemiec , a oprócz tego we wszystkich miastach Belgii i Holandii. Dokładne dane o trasach dostępne są na stronie internetowej.

Wszelkie busy do Niemiec, Belgii oraz dodatkowo Holandii są samochodami sprawdzonymi pod względem technicznym, bogato wyposażonymi, dlatego podroż przebiega w komfortowych warunkach. Kierowcy dbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa przewozu.

Kontakt:
Przewozy do Niemiec CELTRANS
ul. Wola Trzydnicka 
23-230 Trzydnik Duży
mail: przewozyceltrans@onet.pl
tel:  724 727 939
url: http://www.celtrans-przewozy.eu/przewozy-busy-do-niemiec
Kontakt
CELTRANS
ul. Ul. Wola Trzydnicka, 23-230 Trzydnik Duży, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów portalu - tablica ogłoszeniowa SzybkiZenek.pl. Strona z ogłoszeniami online za darmo.