Dzisiaj jest: 21.10.2020, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Ogłoszenie:

Obsługa szkód komunikacyjnych - hoolster.pl

dodano: 2020.06.30 ważne do: 2020.10.28 wyświetleń: 108
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Hoolster jest jednym z liderów na rynku firm zajmujących się odzyskiwaniem zadośćuczynień i eliminacją szkód komunikacyjnych. Funkcjonuje na terenie Bielska- Białej i w bezpośrednim sąsiedztwie pobliskich miast kraju. Od wielu lat przeprowadza udane procesy pozyskiwania zadośćuczynień powypadkowych. Jej oferta oparta jest na kontakcie z ubezpieczycielem, natychmiastowym holowaniem na parking, naprawą samochodu z OC/AC jak także uzyskaniem przez poszkodowanego auta zastępczego z OC sprawcy. 
Dodatkowo złożoność usług gwarantuje zupełną likwidację szkód, obejmującą uregulowanie wszelkich niezbędnych formalności z ubezpieczycielem, fachową wycenę krzywdy, darmową kalkulację jej naprawy i jej usunięcie - na https://hoolster.pl można zapoznać się ze wszystkimi możliwościami. Hoolster stanowi gwarancję solidności i indywidualnego rozwiązania problemu. Swoim Konsumentom umożliwia także skorzystanie z innowacyjnej usługi, jaką jest dopłata do odszkodowań, jakie pozostały zaniżone. Funkcjonuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu służąc rzeczywistą pomocą i poradą. 
 
Kontakt
hoolster.pl
ul. Romualda Traugutta 16, 43-300 Bielsko Biała, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: https://hoolster.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów portalu - tablica ogłoszeniowa SzybkiZenek.pl. Strona z ogłoszeniami online za darmo.