Dzisiaj jest: 31.5.2020, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Ogłoszenie:

Adipex retard,biphasic slim, meridia,efedryna,zelixa

dodano: 2020.02.17 ważne do: 2021.02.11 wyświetleń: 116
200 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
PROMOCJA 90SZT 200ZŁ

Biphasic Slim na odchudzanie DZIEŃ/NOC
90 kapsułek 260zł PROMOCJA 200ZŁ
pochodzenie: Kanada
substancja czynna: fentermina, orlistat

Biphasic Slim to kolejny lek redukujący zbędne kilogramy, który dedykowany jest osobom z dużą nadwagą oraz otyłością.

Otyłość leczenie farmakologiczne

Z dostępnością leków na odchudzanie w Polsce jest bardzo trudno. W ostatnich latach wycofano z obrotu niemal wszystkie skuteczne leki na nadwagę i otyłość, stosowane u osób, które nie były w stanie schudnąć dzięki odpowiednio ułożonej diecie i aktywności fizycznej.

Ma to związek z ewentualnymi skutkami ubocznymi terapii oraz faktem, iż większość leków na odchudzanie stosowanych w farmakologicznym leczeniu nadwagi i otyłości wykazuje działanie obwodowe, czyli wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego poprzez hamowanie głodu i zwiększanie uczucia sytości po niewielkim posiłku. Niektóre leki działały także poprzez blokowanie przyswajania składników odżywczych z pożywienia.


Biphasic Slim – działanie

Biphasic Slim to dość nietypowy lek na nadwagę, gdyż zawiera aż dwie substancje czynne, które spotkamy w innych preparatach odchudzających. Jest to fentermina, którą zawierają także tabletki odchudzające Adipex oraz orlistat będący głównym składnikiem takich preparatów jak: lek Alli, Xenical tabletki i Orly.

Takie połączenie aktywnych związków powoduje, że lek działa dwukierunkowo tzn. hamuje łaknienie i jednocześnie zmniejsza wchłanianie tłuszczów z diety.

Lek Biphasic Slim może być uważany za zamiennik Meridii, jednakże jego stosowanie może wiązać się z większymi konsekwencjami zdrowotnymi niż w przypadku stosowania obecnej w Meridii sibutraminy. Sibutramina jest także substancją czynną, którą zawierają tabletki Zelixa.

Merida lek na odchudzanie skutecznie wpływa na hamowanie łaknienia, dzięki czemu łatwiej jest wytrwać na diecie. Biphasic Slim także redukuje łaknienie, ale dodatkowa zawartość orlistatu może, w niektórych przypadkach, powodować pojawienie się niebezpiecznych dla zdrowia niedoborów żywieniowych.

Dawkowanie leku Biphasic Slim

Biphasic Slim jest dostępny w Kanadzie, opakowanie zawiera w sumie 90 kapsułek (45 sztuk żółtych kapsułek z fenterminą i 45 sztuk niebieskich kapsułek z orlistatem). Kuracja powinna trwać około 6 tygodni. Żółte kapsułki stosuje się rano, a niebieskie wieczorem w ilości 1 sztuki na dobę.

Skutki uboczne stosowania leku Biphasic Slim są takie same, jak w przypadku stosowania innych leków na bazie fenterminy i orlistatu.

PRODUKT ORYGINALNIE ZAPAKOWANY W PUDEŁKO Z ULOTKĄ.

Wysyłka pobraniowa, paczka z dnia na dzień, Polska
Wysyłka GRATIS

ZUZIA
TEL 733 566 390
Kontakt
Zuzia
Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów portalu - tablica ogłoszeniowa SzybkiZenek.pl. Strona z ogłoszeniami online za darmo.